Kanapių sėklų aliejus
Kanapių sėklų aliejus
7.49 7.99  Pasirinkti savybes

Kanapių sėklų aliejus

7.49 7.99 

Sudedamosios dalys: kanapių sėklų aliejus

Šalto spaudimo, nerafinuotas, be priedų.

Laikyti kambario temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Mes siūlome šalto spaudimo kanapių sėklų aliejų išpilstytą į 250 ml tamsaus stiklo buteliukus su piltuvėliu arba 250 ml plastikinius buteliukus.

Norėdami užsisakyti, pasirinkite norimą TALPĄ ir TARĄ.

Išvalyti

Nemokamas pristatymas užsakymams virš 39 eur.

  • Pinigų grąžinimo garantiją
  • Užsakymus išsiunčiame per 1-2 d. d.
 Garantuojame saugų apsipirkimą 

Aprašymas

Kanapių sėklos mūsų kraštuose auginamos nuo seno, tačiau gydymo tikslais jos pradėtos naudoti ne taip seniai. Kanapių sėklų aliejus, lyginant su kitais papildais, savo sudėtimi yra bene labiausiai praturtintas įvairiomis naudingomis medžiagomis. Mūsų kanapių aliejus spaudžiamas tik iš kruopščiai atrinktų lietuviškų sėklų. Išlaikomos visos naudingosios medžiagos aliejuje, nes jis yra išspaustas šaltuoju būdu. Vos šaukštelis kanapių sėklų aliejaus per dieną gali jūsų organizmą praturtinti visomis jam būtinomis medžiagomis.

Sėklų kilmės šalis: Lietuva

,,Rakto skylutės“ simboliu paženklinti maisto produktai – ne dietiniai, tačiau jų sudėtis yra palankesnė sveikatai, o šis simbolis padeda žmonėms lengviau pasirinkti tokius produktus. Sveikatai palankesni „Rakto skylute“ pažymėti produktai, palyginti su kitais panašiais tos pačios grupės maisto produktais.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio – rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite su gydytoju.

Papildoma informacija

Talpa

Tara

,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kanapių sėklų aliejus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *