Prekių Krepšelis

Skambinkite: +370 626 82165

Nemokamas pristatymas užsakymams virš 39 eur.

Rašykite: info@313grupe.lt

MB “313 grupė”

išsiskirianti savo veikla įmonė, kuri spaudžia aliejų, teikia maisto į namus paslaugas bei aprūpina mūsų pačius mažiausius sauskelnėmis.

Įmonė bendrai savo veiklą pradėjo vykdyti nuo 2020m. Tačiau pirmieji žingsniai prasidejo 2018m. Kęstutis senai svajojo apie savo nuosavą verslą ir sumanė pradėti nuo nedidelio sauskelnių pardavinėjimo ir pristatymo į namus verslo. Viskasi sekėsi ganėtinai gerai, todėl pradėjo gvildenti ir naujas idėjas, kurias galėtų įgyvendinti. 2019m. kilo mintis pristatinėti maistą į namus (riešutus, žuvį (dar gal kažką pridėti reikia)). Ši veikla, taip pat vystėsi visai neblogai, tačiau neužteko iki norimų svajonių pasiekimo. 2019m. pabaigoje, Kęstučiui, kilo mintis, spausti aliejų be jokių priedų, nes vis dažniu žmonės ieško ekologiškų produktų, kuriuose kuo mažiau pridėtinės vertės priedų. Todėl 2020m. pradėjo spausti aliejų be priedų ir įkurtė 313 grupę, kuri apima sauskelnių, aliejų spudimo bei maisto pristatymo į namus verslą. Įmonė dar visai jauna, bet jau pelniusi klientų pasitikėjimą. Auganti 313 grupė plečia savo veiklą prisitaikydama prie esamų ir naujų klientų poreikių.

Ką Mes Darome?

Keletas iš mūsų vykdomų veiklų

Aliejaus Spaudimas

Spaudžiame aliejų.

Maisto pristatymas

Pristatome maistą į namus.

Sauskelnių Tiekimas

Prekiaujame sauskelnėmis.

Šiek Tiek Istorijos..

Sveiki. Mano vardas Kęstutis. Esu “313 grupė” savininkas ir įkūrėjas.
Nuo pat mažų dienų mačiau savo mamą, vykdančią savo veiklą. Visą vidaus virtuvę, jei nepyksite už liaudišką pasakymą, mane, dar mažą tai žavėjo. Man patiko problemos, nes jos mamai leido tobulėti, man patiko mano vaidmuo visame tame, važiuoti į darbą kartu, bendrauti su žmonėm, galvoti kaip ką padaryti kitaip, kad klientai rinktųsi šias prekes, o ne kitas. Todėl natūralu, kad ir aš užaugęs, pradėjau kurti kažką savo. Visa tai prasidėjo nuo prekiavimo sauskelnėmis, po to prisidėjo braškės ir kitos uogos, tačiau bėgant laikui pajutau, kad man to neužtenka ir noriu kažko daugiau, dėl to atsirado ir ši svetainė ir visos mano ir ne tik, prekės.
Labiausiai šiuo metu didžiuojuosi spaudžiamais aliejais, todėl kiek daugiau apie tai, kaip atsirado ši idėja Jums ir papasakosiu.

Kaip gimė mintis daryti šią veiklą?

Gyvenimo mėtytas į kairę ir į dešinę supratau, kad turtingiausias esi tada, kai turi gerą sveikatą ir mylimą, bei mylinčią šeimą, todėl pamažu pradėjau ieškoti maisto produktų kurie ne tik gali būti skanūs, bet ir sveiki. Paieškos mane vedė nuo Vokietijos, kur svečiavausi pas draugą, propaguojantį veganišką mitybą, iki pat Amerikos, kur buvau nuvykęs į svečius pas seserį. Iš ten parsivežiau keletą gerų idėjų, kas liečia būtent aliejaus gamybą.

Po kelionių labai ilgai ieškojau Lietuvoje tokio produkto kuris man tiktų ir patiktų, bet, deja, tokio, kuris atitiktų visus mano poreikius 100% – neradau. Tai itin apsunkino mano bandymą maitintis veganiškai, nes taip maniausi išspręsti keletą sveikatos problemų, tad tikrai teko patirti nusivylimą paieškomis ir kurį laiką norėjau viską mesti, pamiršti ir gyventi kaip gyvenus.
Tačiau vieną dieną, tarsi nušvitimas aplankė, – juk aš esu kupinas žinių ir turiu didelį norą sukurti kažką sveiko, skanaus ir tinkamo naudoti visiems. Todėl nenuostabu, kad nusprendžiau pats pradėti gaminti natūralų aliejų, kurį galėčiau naudoti ir juo mėgautis.
Ilgą laiką ieškojau kokybiškų sėklų tam, kad mano gaunamas produktas 100% atitiktų mano lūkesčius. Tad isigijęs reikiamą įrangą pradėjau spausti aliejų. Ir žinot, paragavęs pirmą, kątik išspausto aliejaus lašą, negalėjau atsistebėti, kad gali būti toks skanus, nes juk man tai vis dar atrodė, kad aliejus yra aliejus ir išskirtinio skonio jis negali turėti. Kaip dabar pamenu – tai buvo graikinių riešutų aliejus.

Pradžioje aliejų vartotadome tik šeima, draugai, o paskui ir kitiems pradėjau siūlyti paragauti paties spausto natūralaus, įvairių sėklų aliejaus. Džiaugiausi, kad visiems jis patiko iš karto, todėl, pagautas azarto, pasiskaitęs apie natūralių aliejų teikiamą naudą, pradėjau spausti ir kanapių sėklų aliejų. Tiesą sakant, kol atradau tokią kanapių sėklą iš kurios bėgtų toks aliejus, kokį dabar turime, išbandžiau ne vieną dešimtį Lietuvos ūkininkų siūlomų pluoštinių kanapių sėklų. Šiai dienai džiaugiamės turėdami net 8 rūšių aliejus (kanapių sėklų, linų sėmenų, salėgrąžų, sezamų, graikinių riešutų, moliūgų, margainių ir aguonų), bet ir tai dar ne pabaiga, kadangi mūsų tikslas – turėti visų įmanomų aliejų. Mūsų išskirtinumas tas, kad visi mūsų aliejai yra spaudžiami tik iš kruopsčiai atrinktų sėklų, kad turėtumėme tik aukščiausios kokybės produktus.
Beje, didžiausias, kaip gan trumpai veikiančios aliejinės pasiekimas, tai Sveikatos apsaugos ministerijos Lietuvoje įteisintas tarptautinis maisto produktų ženklas “RAKTO SKYLUTĖ”, kuri reiškia, kad mūsų produktuose nėra pridėtinių cukrų ar druskų, jie yra turintys daugiau maistinių skaidulų pasirinkimą.

Tikriausiai pastebėjote, kad ne kartą minėjau žodį „mūsų aliejai“, o ne „mano“, nors MB yra mano, bet be šeimos, kuri mane visapusiškai palaikė, ragavo, spaudė kartu, padėjo įvairiais klausimais, man nebūtų pavykę. Todėl begalinį ačiū noriu ištarti savo šeimai ir, žinoma, nuostabiai Telšių miesto dizainerei – Kashtankai, be kurios mūsų aliejų produktų linija būtų gana vangi, o dabar tiesiog spindi estetika.

Visos kitos prekės taip svarbios. Ilgai ieškotos, atrinktos ir išbandytos. Taip pat norime apjungti ir daugiau kuriančių, dirbančių ties savo svajone, prie savo projekto ir galbūt jie taip gaus drąsos įkurti savo didesnę parduotuvę, o aš džiaugiuosi turėdamas ne konkurentus, o draugus, su kuriais galėsiu dirbti koja kojon.
Todėl vėlgi – MES didžiuojamės pranešdami, kad mūsų produktus ir ne tik mūsų, galite įsigyti internetinėje parduotuvėje www.313grupe.lt arba fizinėse parduotuvėse L.Giros g.13 (buvusioje Linokėje) ir kokybiško maisto ir elnienos gaminių užkandinėje “Elnio užkandinė” adresu Laisvės g. 3, Telšiuose.
Ačiū, kad esate kartu!

Nemokamas Pristatymas

Užsakymams virš 39 eur

Gražinimo Garantija

Jeigu prekė pažeista arba netiko.

24/7 Aptarnavimas

Klauskite ir bus atsakyta!

Įvairios Dovanos

Nuolaidų kuponai ir kt.

Visos teisės saugomos © 2021 MB „313grupė”